Rekomendacje

“Miałem okazję współpracować z Danielem przez cały sezon 2019/2020.
Zawsze wykonywał swoją pracę bardzo dobrze i mogłem być spokojny, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik.”

Damian Wojtaszek
Mistrz Świata 2018 w piłce siatkowej


“Daniel, na każdym etapie projektów, które mieliśmy okazję razem realizować, był w pełni zaangażowany i dysponował maksymalnym zakresem wiedzy w poszczególnych jego zakresach. Na uwagę zasługuje jego dyspozycyjność, szybkość działania i elastyczność wobec pojawiających się zmian w projektach.”

Marcin Kaptacz
CEO Good Shape


“Serdecznie polecam współpracę z Danielem Hermanowskim. Szybko i fachowo odpowiadał na zapytania, starał się rozwiązywać ew. problemy i chętnie służył pomocą. Jest osobą otwartą i charakteryzuje się pozytywnym nastawieniem oraz dobrą energią.”

Małgorzata Dutkiewicz
Prezes Fundacji Herosi


“W swojej pracy kieruje się przede wszystkim profesjonalizmem, dzięki czemu nasza współpraca przebiegła sprawnie i bezproblemowo.
Pan Daniel dał się poznać jako osoba kompetentna, zaangażowana i słowna.”

Katarzyna Kołodziejska
Tomadex S.C.


“Przez ponad 4 lata naszej współpracy Daniel Hermanowski zawsze charakteryzował się wysoką kulturą pracy i terminowością. Jest osobą zdeterminowaną i pewną siebie z dużym zmysłem estetycznym.”

Sebastian Wittmeyer
Właściciel SewTeam


“Współpraca z Danielem przebiegała na wszystkich płaszczyznach bezproblemowo. Otwarta głowa to jego bardzo cenna cecha.”

Michał Sobkowski
Szef Anteny Sieci Radia ESKA


“Polecam współpracę z Panem Danielem Hermanowskim. Jest osobą otwartą i charakteryzuje się pozytywnym nastawieniem oraz dobrą energią, chętnie służy pomocą i wykonuje powierzone mu zadania z pełnym profesjonalizmem.”

Alex Bojanowski
Koordynator Programu Wolontariackiego Fundacja DKMS


“Terminowość, dotrzymywanie ustaleń to cechy charakteryzujące warsztat pracy Pana Daniela, dlatego też śmiało możemy zarekomendować Pana Daniela jako profesjonalnego partnera w biznesie.”

Klaudia Gorassini
Dyrektor Sprzedaży Neomesse


“Pan Daniel posiada ogromną wiedzę z zakresu marketingu internetowego, wiedzę informatyczną, a także cechuje się poczuciem estetyki.”

Mateusz Frączek
Prezes Grupy MF


“Nasza współpraca przebiegała sprawnie i z dużym zaangażowaniem, dlatego z całym przekonaniem rekomenduję Pana Daniela Hermanowskiego, jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.”

Krzysztof Brożek
Sales Manager FunnyCase


“Z całą pewnością chcielibyśmy polecić usługi wykonywane przez pana Daniela Hermanowskiego. Dzięki jego zaangażowaniu, komunikatywności i specjalistycznej wiedzy zyskaliśmy nową stronę internetową dostosowaną do wymogów urządzeń mobilnych. “

Michał Hodurek
Dyrektor przedszkola i żłobka “Akademia Kropki”