Kontakt

Tytułem wstępu…

Uważam, że praca powinna przynosić radość i satysfakcję. Do tego dążę. Chcę, by ludzie z którymi współpracuję czuli, że wykonujemy razem dobrą robotę, a nasza praca przynosi określone rezultaty.

Posiadam duże doświadczenie z zakresu marketingu tradycyjnego, marketingu internetowego, event marketingu, marketingu sportowego oraz sponsoringu sportowego. Zdobywałem je między innymi w międzynarodowej firmie z branży paliwowej, profesjonalnym klubie siatkarskim oraz uznanym centrum szkoleniowym. Aktualnie rozwijam swoje kompetencje w firmie z branży FMCG.

Uzyskałem wyższe wykształcenie w obszarze edukacji medialnej i dziennikarstwa na specjalizacji internetowej oraz edukacyjno-medialnej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Na swojej drodze zawodowej miałem okazję współpracować z profesjonalistami – w pełnym tego słowa znaczeniu. Ludzi, kierujący się w swojej pracy szacunkiem i zdrową konkurencją, którzy pokazali mi biznes od kuchni i nauczyli w nim funkcjonować.

Podmioty, które mi zaufały i z którymi miałem możliwość współpracy, to nie tylko firmy czy spółki. To przede wszystkim ludzie i doskonali partnerzy biznesowi.

Mam nadzieję, że Ty będziesz kolejną osobą z którą stworzymy wyjątkowy projekt marketingowy.

Rekomendacje
Rekomendacje

Kontakt

Daniel Hermanowski
E-mail: kontakt@dhmarketing.pl
Tel.: 500 130 834

Formularz kontaktowy

    Moje media społecznościowe